Merhaba Yeni Hayat!

Herkese selamlar. Ben Özge Kırdar.

Bloguma hoşgeldiniz, çok içimden gelerek yazdığım, seyahatlerimin bana çok iyi geldiği, bir çok problemleri bu seyahatlar sırasında çözdüğüm en önemlisi de sizin için de aynı şeyi isteyerek kalpten gelerek yazdıklarımı okuyup, fotoğraflar da kendinizi hayal etmeniz dilekeleriyle bu blogu yazmaya karar verdim.

Kısaca kendimden bahsedecek olursa 32 yaşındayım, 23 yıllık profesyonel voleybolcuyum aynı zamanda  olimpik sprorcuyum (Londra 2012)

1999 yılında ikiz kız kardeşim Gözge Kırdar ile voleybola başladık. Yeni yerler görmeye, yeni yerler için meraklanmaya, seyahata aşık olduğum yıllarada böyle başlamış oldum. Hatta takım arkadaşlarım beni turizm rehberi olarak çağırırlardı. Başka ülkelere gidişimiz sadece voleybol amaçlı olsa da ben mutlaka gezilecek,görülecek,tadılacak şeyler bulurdum.

Bu blogu okumaya başlamadan önce söylemeliyim ki; çok trend restaurantlar, popüler alışveriş yerleri, lüks oteller bu blogda maalesef yok çünkü ben çadır da kalmayı,mavi vanımızın içinde ki hava yatağını, kumun üstüne uyku tulumumu atmayı, yerel tarihi butik binaları ve anlamı olan yerlerde kalmayı seviyorum.

Siz de bir dağa çıktığınızda, güneşi gördüğünüzde, denizin kokusunu içine çektiğinizde, dünyanın en mutlu insanı hissediyorsanız doğru yerdesiniz.

Hepinize güzel,güneşli,sağlıklı,mutlu,aşk dolu günler diliyorum.

İyi Okumalar.

Mutlu Kalın.

Merhaba Yeni Hayat!

 

 

Ayrıca sitenin yapımında çok çok büyük emeği geçen Burak Durmuş’a sonsuz teşekkürler. Kendisine ulaşmak isterseniz internet sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.